Projektowanie stron WWW

Najpopularniejsze technologie: PHP, MySQL, HTML5, JAVA Script, Flash.
Tworzymy strony korzystając w zależności od potrzeb ze wszystkich wyżej wymienionych technologii.

W procesie projektowania uwzględniamy wszystkie najważniejsze elementy stanowiące o jakości gotowej strony:

Projektowanie stron WWW
  • zgodność ze standardami sieciowymi W3C;
  • architekturę informacji;
  • usability;
  • user expierience – UX;
  • nowoczesną szatę graficzną;
  • SEO – search engine optimisation.

Nowoczesność i maksymalna użyteczność. To dwie podstawowe cechy, które mieszczą w sobie wszystkie oczekiwania formułowane pod adresem dobrze zaprojektowanej strony. Formułowane przez internautów, administratorów hostingu, przeglądarki internetowe oraz wyszukiwarki.

Wizualnie ładnie zaprojektowana strona to dziś o wiele za mało. Projekt strony skupia specjalistów z kilku zawodów: programistów, specjalistów od ergonomii, grafików, specjalistów SEO, copywriterów. Tworzenie strony można śmiało porównać do kręcenia filmu. Efekt końcowy jest sumą pracy, umiejętności i doświadczenia osób tworzących go.

Efekty: strona, której działanie i skuteczność nie pozostawiają cienia wątpliwości.

  • Strona na start - (prosta strona z zakładkami - ofirmie, oferta, galeria, kontakt). Doskonała sposób na szybkie zaistnienie w internecie to nieskomplikowana strona. Wizytówka firmy będzie zawierać kilka zakładek ...
  • Sklep Internetowy - Zakupy w Państwa sklepie będą proste, przyjemne i łatwe
  • Portal - Portal czyli creme de la creme stron internetowych. Zadanie złożone, z tych najtrudniejszych i najdroższych. Ale... Niekoniecznie.

NISKA CENA I SZYBKI CZAS REALIZACJI

Jeśli zależy Państwu z jednej strony na czasie z drugiej zaś na obniżeniu kosztu zachęcamy do skorzystania z wysokiej jakości gotowych projektów stron WWW.

PROMOCJA:

Gdy inni mają 2 w 1, my mamy 4 w 1! I to właśnie nazywamy przewagą konkurencyjną i korzyścią klienta.

Zamawiając stronę internetową otrzymają Państwo gratisowo domenę -.PL, hosting przez okres jednego roku, oraz bezpłatny kupon o wartości 250 zł na reklamę w Google!.

Dodatkowo zapewniamy bezpłatą pomoc techniczną i pomoc w prowadzeniu nowego konta przez naszych specjalistów przez 4 tygodnie. (Budowanie pierwszej kampanii reklamowej w systemie AdWords, optymalizacja i opieka przez 4 tygodnie)

4 usługi w jednej cenie. Sprawdź. Spytaj. Skorzystaj!

Usługi powiązane

Projektowanie stron dla osób z wadami wzroku

Login form